Login Parts Doc

Login Parts Doc

 Akceptuję  Conditions of use

Szybkość i niezawodność

Oryginalne części zamienne CLAAS 

Godziny pracy działów części zamiennych 

TARGOWISKO 586 pon-pt 8.00-16.00, sobota 8.00-13.00, - Do Końca Października

Tel : 603 662 223

MOCZYDŁO 1 pon-pt 8.00-16.00, sobota 8.00-13.00, - Do Końca Października

Tel : 669 925 151

PIÓRKÓW 92 pon-pt 8.00-16.00, sobota 8.00-13.00, - Do Końca Października

Tel: 733 418 157

*w okresie żniwnym (od 01.07-15.08) istnieje możliwość zamówienia i odbioru części POZA GODZINAMI PRACY magazynów, po uprzednim kontakcie telefonicznym

ORYGINALNE części CLAAS

Części dają więcej niż tylko idealnie dopasowane wymiary. Stosowane materiały i ich odpowiednia obróbka są ważną podstawą niezawodnego i długoletniego użytkowania maszyn.

Części wykonano z pełnowartościowych materiałów dokładnie według specyfikacji CLAAS i zgodnie ze sprawdzoną wiedzą CLAAS. Każda pojedyncza część jest optymalnie dostosowana do systemów funkcjonujących w maszynie.

PREMIUM LINE - części wyjątkowo odporne na ścieranie

Części PREMIUM LINE stanowią prawidłowy wybór dla ekstremalnych warunków pracy i szczególnego obciążenia maszyny. Wyróżnia je wyjątkowo wysoka odporność na ścieranie i korozję. Obszerną ofertę części  PREMIUM LINE proponujemy dla przepływu materiału w sieczkarniach polowych CLAAS JAGUAR.

Środki smarne CLAAS ORIGINAL

Chroniące i wydajne: środki smarne CLAAS ORIGINA są precyzyjne dostosowane do rosnących wymagań wielu części maszyn.

Środki smarne CLAAS są sprawdzone oraz dozwolone do stosowania przez dział rozwoju technicznego i odpowiadają wszystkim wymaganiom technicznym. Spełniają stale rosnące potrzeby przekładni, osi, hydrauliki i mokrych układów hamulcowych.

Opakowania do kiszonki i balotów CLAAS ORIGINAL

Siatka, sznurek i folia do owijania bel spełniają wysokie wymogi jakościowe CLAAS. Zostały wypróbowane w polu i są maksymalnie ekonomiczne. Poddano je szeroko zakrojonym testom, które potwierdziły, że produkty te odpowiadają za płynny przebieg procesów roboczych. Wszystkie testowane wyroby zostały bez wyjątku zatwierdzone przez specjalistów produktowych CLAAS. Nasze wydajne siatki do owijania czy wysokiej jakości sznurki są zaawansowanymi materiałami eksploatacyjnymi, których ekonomiczność i pewność działania są stale optymalizowana.

Obciążniki przednie CLAAS

Także w kwestiach odpowiedniego obciążenia CLAAS oferuje szeroki asortyment produktów. Do każdego zastosowania i każdego typu maszyny istnieje odpowiedni obciążnik przedni CLAAS. Ciągniki są eksploatowane przez cały rok i służą do rozmaitych zadań roboczych. Zarówno na polu, jak i przy uprawie roli odpowiednie obciążenie umożliwia efektywną, ekonomiczną i łagodniejszą dla podłoża pracę.